Valentýn

Není to tak, že bych vyloženě neměla ráda Den svatého Valentýna, ale prostě se mi nelíbí ty přesrdíčkované věci v obchodech, jakési soutěžení o to, kdo koupí lepší dárek, zvýhodněné večeře pro dva s pěti chody a k tomu třicet perníčků ve tvaru (jak jinak) srdíčka a najednou se mají všichni strašně rádi. Takže tu máš první tak nějak názorový článek a obrázek jsem ukradla na tumblru.

Je Valentýn a najednou jdou všichni na večeři se svou láskou, najednou si všichni kupují bonboniéry, parfémy, prstýnky a kytky. Najednou si dělají snídaně do postele a romantická překvapení. Najednou jezdí na výlety a do kina… ale proč? Proč teď?

Já na Valentýna moc nejsem. Samozřejmě, že mě kytičky a čokoládičky potěší, ale to mě potěší vždycky. Naopak, možná z toho mám větší radost, pokud zrovna není 14.2.
Když mi zazvoní kluk u dveří a drží v ruce růži, políbí mě na čelo a usměje se…
Nebo když jen tak ležíme a on se na mě podívá, pohladí mě po tváři a řekne, že jsem krásná…
…znamená to pro mě mnohem víc než ‚Hezkého Valentýna zlato‘.
O komerční stránce nemluvě.

Myslím si, že bych měla lásku dávat najevo pořád, ne jen na Valentýna.

Chci, aby jsme si (všichni, ne jen já) říkali ty hezké věci jen tak, z ničeho nic. Prostě proto, že jsme a že se máme rádi.
Ne proto, že je Valentýn a říkat by se to mělo.
Tak ať je celý rok plný lásky, romantických překvapení a těch krásných upřímných slov.

A jaký máš názor na Valentýna ty ?

coneonly

2
Komentář
  • Kurkiklanka
    Květen 4, 2017

    aw, to je hezké <3 jako, názor mám zhruba stejný, ale bohužel jsem ještě neměla šanci s nikým valentýna slavit, chápeme… :D :D

Co napíšeš ty?

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *